Rowery elektryczne trekkingowe

Jazda rowerem od zawsze będzie kojarzyć się z obcowaniem z naturą, bo przecież nie ma nic lepszego, aniżeli podróżowanie z dala od zgiełku miasta, będąc otoczonym przyrodą. Niestety na takie podróże nie zawsze pozwala model miejskiego roweru elektrycznego, zwłaszcza, że nie we wszystkich miejscowościach rozbudowa jest infrastruktura ścieżek rowerowych. Rozwiązaniem tego problemu są rowery elektryczne trekkingowe, które łączą w sobie najlepsze cechy rowerów miejskich i crossowych. Elektryczne rowery trekkingowe ułatwiają nam codzienne dojazdy do pracy, oraz zabierają nas w niezwykłe miejsca, pełne pięknej polskiej przyrody. W naszym sklepie znajdą Państwo najlepsze modele e-rowerów trekkingowych, które doceniane są na całym świecie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Rower elektryczny EcoBike Cortina 17"
  EcoBike Cortina - idealny do miasta oraz świetnie sprawdzi się także podczas dłuższych wypadów w miejsca gdzie kończą się ścieżki rowerowe. Znajdziemy tu silnik o mocy 250W i manetkę gazu
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny EcoBike Livigno 19"
  EcoBike Livigno - idealny do miasta oraz świetnie sprawdzi się także podczas dłuższych wypadów w miejsca gdzie kończą się ścieżki rowerowe. Znajdziemy tu silnik o mocy 250W i manetkę gazu
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny BBF „Lyon” BOSCH
  Promocja
  od 8 695,00  7 999,00 
  E-Bike został wyposażony w odnowiony silnik marki Bosch Active line trzeciej generacji o maksymalnej mocy 40nm. Bateria w owym modelu to Bosch powerpack 300, w trybie ECO przejedziemy nawet do 90km.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny BBF "Gibraltar" BOSCH męski 7-biegowy
  Promocja
  10 115,00  8 900,00 
  Bateria w owym modelu to Bosch Powerpack 400, w trybie ECO przejedziemy nawet do 190km. Wyświetlacz jaki zamontowano w tym rowerze to Bosch Purion z dostępnymi pięcioma stopniami wspomagania.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny BBF "Argos 1.9 SUV" BOSCH męski 10-biegowy
  BBF Argos 1.9 SUV został wyposażony w silnik Bosch Performance Line Cruise czwartej generacji  o maksymalnej mocy 75nm. Bateria w owym modelu to Bosch PowerPack 500 umiejscowiona na ramie, w trybie ECO przejedziemy nawet do 215km.
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny BBF "Biel" BOSCH damski 10-biegowy
  E-Bike Biel został wyposażony w odnowiony silnik marki Bosch Perfomance line trzeciej generacji o maksymalnej mocy 65nm. Bateria w owym modelu to Bosch PowerPack 500, w trybie ECO przejedziemy nawet do 215km.
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Weekendowe podróże e-rowerem

Ostatnimi laty Polska dołączyła do reszty świata i znacząco zwiększyła ilość kilometrów tras rowerowych, dzięki czemu wolny czas możemy spędzać w ruchu, z dala od betonu i szkła. Rodzinny wypad rowerowy za miasto przeważnie posiada pewne ograniczenia, które w większości wiążą się z dziećmi, lub słabą formą fizyczną w ogóle. Dlatego coraz częściej klienci sięgają po elektryczne rowery trekkingowe, które zapewniają wspomaganie podczas jazdy, a ich zasięg pozwala na naprawdę długie podróże. Dzięki e-rowerom trekkingowym nasze dzieci będą wykształcać w sobie nawyk aktywności fizycznej, jednocześnie nie tracąc zbyt wielu sił podczas jazdy i tym samym ciesząc się wspólnym wyjazdem z domu. Rowery elektryczne trekkingowe to najchętniej kupowane e-rowery na rynku.

Najlepszy elektryczny rower trekkingowy

Szukając wymarzonego elektrycznego roweru trekkingowego możemy dostać sporego bólu głowy z racji ogromu modeli dostępnych na rynku. Przed zakupem warto skonsultować się ze sprzedawcą i dokładnie przedstawić swoje wymagania i preferencje dotyczące e-roweru. Oczywiście nasi wykwalifikowani konsultanci z miłą chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. Gdybyśmy mieli polecić naszego faworyta byłby to z pewnością model BBF „GIBRALTAR”, który dzięki znakomitym podzespołom marki BOSCH gwarantuje nam jakość na najwyższym poziomie. Nie musimy również martwić się stanem baterii podczas jazdy, albowiem zasięg tego e-bika trekkingowego wynosi, aż 190 km, co pozwala nam na pokonywanie naprawdę długich tras.

Ekologia nie musi być trudna

Niestety wielu ludzi uważa, że bycie ekologicznym wiąże się z wieloma trudnymi wyrzeczeniami. Popatrzmy, jednak na nasze najbliższe środowisko i od razu zauważymy, że nie dzieje się najlepiej. Pojawia się coraz więcej chorób cywilizacyjnych, a to wszystko przez zanieczyszczone oceany, rzeki i powietrze. Naprawdę musimy się obudzić, gdyż przyszłość naszych dzieci jest poważnie zagrożona. Rower elektryczny nie jest naszym całkowitym wybawieniem, jednak dzięki niemu możemy znacząco obniżyć uwalnianie szkodliwych gazów do atmosfery. Na szczęście popularność tego produktu zwiększa się każdego dnia. W samych Chinach po drodze jeździ już ponad 120 mln egzemplarzy, a w Europie i Ameryce Północnej sprzedaje się miliony sztuk rowerów elektrycznych.