Rowery elektryczne EcoBike

Od 13 lat polska firma EcoBike tworzy doskonałe rowery elektryczne, które nie tylko w naszym kraju zyskują uznanie, ale również na całym świecie. Polskie rowery hybrydowe to gwarancja niezawodności, oraz niskiej ceny, a to wszystko zamknięte w nowoczesnym i pięknym designie. Firma produkuje elektryczne rowery miejskie, e-bike’i trekkingowe, oraz wyczynowe rowery elektryczne MTB. O doskonałej niezawodności, niech świadczy Rekord Guinessa najdłuższej trasy przejechanej rowerem elektrycznym, która wyniosła 14 tyś. 108 km! Dokładnie, tak rowerem hybrydowym polskiej marki EcoBike można się wybrać w podróż dookoła świata! Zakupując jeden z modeli mają Państwo pewność najwyższej jakości podzespołów, jak i gwarancję opieki najlepszych fachowców w Polsce.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Rower elektryczny EcoBike Basic 28"
  EcoBike Basic to idealny rower na potrzeby poruszaniu się po mieście. Konstrukcja ramy sprawia, że na rower wsiada się wygodnie i odpowiada za wyprostowaną pozycje podczas jazdy.
  Dostępność:
  Średnia
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny EcoBike Trafik Man
  Rower elektryczny EcoBike Trafik Man  - umiejscowiony silnik firmy Bafang w tylnej piaście o mocy nominalnej 250W, prędkość maksymalna to 25km/h. Na kierownicy umiejscowiony jest wyświetlacz LED
  Dostępność:
  Średnia
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • ecobike s4 electroon.pl rower elektryczny
  Rower elektryczny EcoBike S4  - umiejscowiony silnik firmy Bafang w tylnej piaście o mocy nominalnej 250W, prędkość maksymalna to 25km/h. Na kierownicy umiejscowiony jest wyświetlacz LED
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

EcoBike – polski lider w produkcji e-rowerów

Produkty firmy EcoBike znajdują uznanie na całym świecie, a to wszystko dzięki najwyższym standardom produkcji i niezwykle korzystnej cenie. W ofercie znajdziemy wiele modeli rowerów elektrycznych do jazdy po mieście, wersje trekkingowe łączące w sobie spokojną jazdę miejską i dynamiczną podróż terenową, oraz modele MTB, które dostarczają ogromu wrażeń, podczas najbardziej ekstremalnych zjazdów górskich. Wszystkie e-rowery dostępne są z różnymi wariantami markowych akumulatorów zapewniających zróżnicowany zasięg podróży. Jako, że EcoBike jest firmą polską, klienci w naszym kraju mogą liczyć na profesjonalne wsparcie zarówno podczas zakupu roweru elektrycznego, jak i podczas jego użytkowania i sezonowego serwisowania.

Miejskie rowery elektryczne EcoBike

W miastach z roku na rok przybywa samochodów osobowych, co z kolei przekłada się na większy ruch i zatory drogowe, sama też jezdnia ulega zniszczeniu, a to wszystko zabiera nam czas i wyzwala w nas nerwy. Dlatego coraz więcej miejscowości w Polsce inwestuje w rozbudowę dróg rowerowych, celem rozładowania natężenia ruchu na drogach zwykłych. Firma EcoBike w swojej ofercie posiada wiele znakomitych modeli miejskich rowerów elektrycznych, które bez żadnych przeszkód zawiozą nas na miejsce, a przy tym dostarczą nam wiele emocji podczas jazdy, nie wymagając od nas wzmożonego wysiłku fizycznego. Na uwagę zasługuje elektryczny rower miejski EcoBike Trafik White 28″ PRO, który posiada 6 trybów wspomagania, a jego zasięg może wynieść nawet 160 km.

Trekkingowe rowery elektryczne EcoBike

Jeżeli znudzi się nam miasto, wybierając elektryczny rower trekkingowy, możemy śmiało pojeździć w terenie, czyli wybrać trasę blisko natury, a o to często w przejażdżkach rowerowych chodzi. Trekkingowy e-bike to przede wszystkim zrównoważony balans pomiędzy jazdą miejską i terenową, gdzie z nasz komfort odpowiada nowoczesny system zawieszenia. W przypadku modelu EcoBike Livigno 19″ jest to przedni widelec SunTour¸ który w połączeniu z oponami Mitas Flash Classic, zapewnia nam znakomity komfort, nawet podczas jazdy po bardzo zniekształconym terenie. Dzięki akumulatorowi firmy LG możemy cieszyć jazdą do 160 km, jeśli zdecydujemy się na najmocniejszą wersję baterii. Moc różnych akumulatorów możemy dopasować wedle swoich potrzeb.