Rowery elektryczne BBF

Firma BBF powstała w 1992 roku w Berlinie i od tego czasu jest jednym z największych producentów w przemyśle rowerowym na świecie. Produkty tej firmy to mieszanka niezawodności, wysokiej jakości i nowoczesnego stylu. Utarte stwierdzenie o niemieckiej perfekcji, znajduje odzwierciedlenie w rowerach elektrycznych firmy BBF, nic dziwnego, że jest to najchętniej wybierana marka przez klientów. W ofercie znajdziemy modele e-rowerów dopasowane do każdego stylu jazdy. Jeżeli szukamy taniego i sprawdzonego środka transportu do pracy, postawimy na gustowne miejskie rowery elektryczne, chcąc połączyć jazdę po mieście z jazdą terenową, firma oferuje rewelacyjne elektryczne rowery trekkingowe, a dla maniaków jazdy ekstremalnej przeznaczony jest e-bike MTB.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Rower elektryczny BBF „Lyon” BOSCH
  E-Bike został wyposażony w odnowiony silnik marki Bosch Active line trzeciej generacji o maksymalnej mocy 40nm. Bateria w owym modelu to Bosch powerpack 300, w trybie ECO przejedziemy nawet do 90km.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny BBF "Gibraltar" BOSCH męski 7-biegowy
  Bateria w owym modelu to Bosch Powerpack 400, w trybie ECO przejedziemy nawet do 190km. Wyświetlacz jaki zamontowano w tym rowerze to Bosch Purion z dostępnymi pięcioma stopniami wspomagania.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny BBF "Cordoba 1.2 Performance" BOSCH-G2
  BBF Coroba 1.2 został wyposażony w silnik BOSCH Perfomane Line drugiej generacji o maksymalnej mocy 63nm. Bateria w owym modelu to Bosch Powerpack 400 umiejscowiona na ramie, w trybie ECO przejedziemy nawet do 175km.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Rower elektryczny BBF "Arosa" BOSCH 28" electroon.pl
  BBF Arosa został wyposażony w silnik BOSCH Perfomane Line czwartej generacji o maksymalnej mocy 65nm. Bateria w owym modelu to Bosch PowerTube umiejscowiona w ramie, w trybie ECO przejedziemy nawet do 195km.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Miejskie rowery elektryczne BBF

Elektryczne rowery miejskie to rewelacyjna alternatywna dla standardowych środków lokomocji. Najważniejsze jej cechy to ekologia, wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Załóżmy, że przejechanie 100 km samochodem osobowym kosztuje średnio 50 zł, rowerem elektrycznym ten sam dystans przyjedziecie za 1 zł, dodatkowo roweru nie trzeba ubezpieczać i rejestrować. Miejski rower elektryczny to również oszczędność czasu, który często marnujemy w zakorkowanych miastach, na dojazdy do szkoły, pracy, czy na zakupy. Doskonałym wyborem do jazdy po mieście jest stylowy model BBF „Lyon” z osprzętem firmy BOSCH (silnik, akumulator i wyświetlacz), który w trybie ECO zapewnia zasięg do 90 km, a proces pełnego naładowania wynosi zaledwie 3 godziny.

Trekkingowe rowery elektryczne BBF

A co jeśli poza dojazdami do pracy chcemy w wolnym czasie pojeździć bliżej natury? Odpowiedzią są trekkingowe rowery elektryczne łączące te dwa style jazdy. Nie oszukajmy się, że większość z nas potrzebuje roweru tylko na dojazdy do pracy, gdyż prawdziwa przyjemność podczas jazdy występuję wśród natury. E-rowery trekkingowe różnią się od wersji miejskich solidniejszą konstrukcją, bardziej zaawansowanym amortyzatorem, który dokładnie niweluje nierówności w terenie, a także większymi kołami dla zwiększeni przyczepności, nawet na błotnistym podłożu. Sztandarowym modelem roweru elektrycznego trekkingowego firmy BBF jest model Gibraltar, którego akumulator zapewnia zasięg, nawet do 190 km, a centralny silnik oferuje, aż 5 trybów wspomagania podczas jazdy.

Rowery elektryczne MTB BBF

Elektryczne rowery MTB powstały z myślą o wszystkich tych, którzy uwielbiają ekstremalną jazdę górską. Co więcej e-rower MTB zwiększa doznania podczas szaleństw w terenie, a to wszystko dzięki wspaniałemu systemowi wspomagania jazdy. E-rowery MTB to przede wszystkim wzmocniona rama, szersze opony z bieżnikiem terenowym, najwyższej klasy hamulce i amortyzator. To wszystko znajdą Państwo w modelu BBF „Argos 1.8” BOSCH, który zapewni niezapomniane emocje na każdym, nawet najbardziej wymagającym szlaku rowerowym. Pojemny akumulator marki BOSCH pozwala na osiągnięcie zasięgu, nawet do 215 km, co zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy wśród natury, a dzięki wbudowanemu portowi USB w wyświetlaczu, doładujecie swój telefon.