Speedway - hulajnoga elektryczna

Modele z serii SPEEDWAY charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, które przekłada się na idealne wyważenie e-hulajnogi, które dostarcza nam maksymalnych wrażeń podczas jazdy. Nowoczesny design sprawia, że elektryczne hulajnogi SPEEDWAY cieszą oko i przyciągają spojrzenia mijanych ludzi. To, co wyróżnia tę serię od konkurencji to obecność systemów KERS i eABS we wszystkich modelach. Pokazuje to, że firmie MiniMotors, przede wszystkim zależy na bezpieczeństwie swoich klientów. Wszystkie modele wyposażone zostały również w oświetlenie ledowe zarówno przednie i tylne, które zapewnia nam doskonałą widoczność po zmroku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zalety systemów KERS i eABS

Niezwykle ważnym elementem wspomagającym nasze bezpieczeństwo podczas jazdy hulajnogą elektryczną jest system wspomagania hamowanie eABS. System ten znamy z samochodów osobowych, a jego jedynym zadaniem jest przeciwdziałanie blokowaniu się kół podczas hamowania. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się nawet podczas największych prędkości i najważniejszą jego cechą jest stabilizacja podczas hamowania, dzięki czemu zyskujemy większą kontrolę nad e-hulajnogą. Natomiast system KERS to odzyskiwanie energii powstałej podczas procesu hamowania, które przenosi wytworzoną energię wprost do baterii. System ten pozwala na wydłużenie czasu jazdy. System ten pierwszy raz został wykorzystany w 2009 roku w bolidach Formuły 1 i stosowany jest po dzisiaj, a to dzięki niezwykłym parametrom zwiększania momentu obrotowego podczas jazdy.

Miejskie hulajnogi elektryczne SPEEDWAY

Z roku na rok populacja świata ulega powiększeniu, przez co zwiększa się również ruch na drodze, szczególnie widoczne jest to w większych miastach. Takie nagromadzenie pojazdów mechanicznych znacząco wydłuża czasy dojazdów do pracy, czy szkoły. Alternatywą od zawsze były rowery, jednak umówmy się nie wszyscy chcemy przyjechać do pracy zmęczeni i spoceni. Tutaj z pomocą przychodzi miejska hulajnoga elektryczna, dzięki której szybko i sprawnie dojedziemy w docelowe miejsce, a dzięki znakomitemu systemowi składania i niskiej wadze, zabierzemy e-hulajnogę ze sobą. Idealnym przykładem elektrycznej hulajnogi miejskiej jest model SPEEDWAY LEGER, który waży zaledwie 19 kg, a jego bateria pozwala nam na osiągnięcie dystansu na poziomie 50 km.

Terenowe hulajnogi elektryczne SPEEDWAY

A co jeśli sama jazda po mieście nam nie wystarcza i chcielibyśmy uciec od zgiełku? Odpowiedzią są elektryczne hulajnogi terenowe, które łączą w sobie miejską stabilność jazdy z terenową dynamiką. E-hulajnogi przeznaczone do jazdy terenowej z reguły są pojazdami dużo cięższymi, a to głównie dzięki ogromnej mocy, którymi dysponują. Wartą uwagi jest łącząca w sobie wszystkie najlepsze cechy terenowej hulajnogi elektrycznej SPEEDWAY 5 pozwala nam na rozpędzenie pojazdu do prędkości 65 km/h i pokonywanie wszystkich wzniesień do 25° kata nachylenia. Szerokie bezdętkowe koła zapewniają nam idealną przyczepność na każdego rodzaju podłożu, od asfaltu, po trawę czy szuter. Jednak prawdziwym atutem są najnowocześniejsze amortyzatory, które wprowadzają idealny komfort jazdy, nawet po największych nierównościach występujących na drogach.