Dualtron - hulajnoga elektryczna

Najważniejszym reprezentantem stajni MiniMotors są modele spod znaku DUALTRON. Te doskonale zbilansowane hulajnogi elektryczne znakomicie łączą w sobie niezawodność, niebywały komfort jazdy i wysoką dynamikę. Sercem każdej hulajnogi elektrycznej jest bateria, dzięki, której możemy poszaleć po naszych ulubionych trasach lub po prostu dojechać do pracy. W serii DUALTRON znajdziemy wysokiej klasy ogniwa LG cechujące się wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Seria ta łączy w sobie najlepsze cechy miejskiej hulajnogi elektrycznej z dzikością terenowej e-hulajnogi. Dlatego, też każdego roku zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie, a ostatnio także w Polsce.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Szybkie ładowanie elektrycznej hulajnogi

Wiele osób przed zakupem elektrycznej hulajnogi obawia się o duże koszty zużycia energii podczas ładowania, błędnie uważa również, że takie ładowanie trwa bardzo długo. Baterie litowo-jonowe instalowane w hulajnogach elektrycznych zostały tak zaprojektowane, aby poprzez niewielkie zużycie energii szybciej przechodzić proces pełnego naładowania. Oczywiście należy pamiętać, że im wyższa pojemność baterii, tym dłuższy czas ładowania. Czas ten z łatwością możemy skrócić, poprzez zakup drugiej ładowarki. Baterie montowane w modelach DUALTRON posiadają dwa gniazdka do ładowarek i poprzez takie zastosowanie ładowanie może wynieść zaledwie 3 godziny, jak w przypadku modelu DUALTRON MINI. Baterie nie wymagają całkowitego wyładowania, dlatego w każdym momencie możemy je doładowywać, np. podczas pracy, czy podczas naszych lekcji w szkole.

Miejskie hulajnogi elektryczne DUALTRON

To, co wyróżnia elektryczne hulajnogi z serii DUALTRON na tle konkurencji, to przede wszystkim większa moc instalowana w pojazdach, co automatycznie przekłada się na większe wrażenia podczas jazdy. Modele przeznaczone do podróżowania po mieście z reguły nie oferują dużych możliwości w pokonywaniu większych wzniesień, natomiast model DUALTRON MINI pokona wszelkie pochyłości, aż do 35° kąta nachylenia, co jest niesamowitym wynikiem, zwłaszcza, że hulajnogę napędza tylko jeden silnik. Prędkość maksymalna wynosi 45 km/h, co pozwala na bardzo dynamiczną jazdę.

Terenowe hulajnogi elektryczne DUALTRON

Seria DUALTRON pokazuje swoje prawdziwe oblicze w terenie. Jej modele przystosowano do wyczynowej jazdy, nawet w najtrudniejszych warunkach. Deszcz, słońce, trawa, kamienie, ziemie, czy asfalt dla elektrycznych hulajnóg DUALTRON to bez różnicy. W głównej mierze odpowiada za to doskonale zaprojektowane zawieszenie, które posiada 5 stopni regulacji, od ustawień miękkich, aż do tych najtwardszych. Każdy użytkownik bez problemu znajdzie swoje ulubione ustawienie na każdy rodzaj podłoża. Na wyróżnienie zasługują duże i szerokie koła i moc, która pozwala rozpędzić się do nawet 60 km/h, jak to się ma w przypadku modelu DUALTRON SPIDER. Jednak to, co stawia w czołówce ten model, to przede wszystkim bardzo niska waga konstrukcji, która wynosi niecałe 22 kg, co jest rewelacyjnym wynikiem w porównaniu do modeli konkurencji.