Minimotors - hulajnogi elektryczne

Firma MiniMotors to jedna z największych firm na świecie specjalizujących się w produkcji elektrycznych jednośladów. Produkty tej firmy cechują się wysoką jakością wykonania, zarówno pod względem wytrzymałości i estetyki. Elektryczne hulajnogi od MiniMotors to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności, a co najważniejsze to same pozytywne wrażenia podczas jazdy. To, co wyróżnia markę na tle konkurencji to bogata oferta e-hulajnóg idealnie dopasowana do każdego klienta. Znajdziemy tutaj hulajnogi elektryczne przeznaczone do jazdy miejskiej, podrasowane e-hulajnogi przeznaczone do szaleństw terenowych, oraz hybrydy łączące w sobie obie cechy.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Dlaczego firma MiniMotors?

Kupując dany produkt z reguły sugerujemy się pozycją na rynku danej firmy. Badania dowiodły, że chętniej sięgamy po oferty znanych firm, aniżeli tych bardziej anonimowych. Dzieje się tak, ponieważ w kwestii wyboru danego produktu opieramy się na latach doświadczenia, oraz pozytywnych opiniach klientów. Dlatego wybierając elektryczną hulajnogę z ochotą sięgamy po produkty firmy MiniMotors, ponieważ zyskujemy pewność, że kupujemy w pełni dopracowany towar, który doświadczy nam wielu wspaniałych wrażeń z jazdy i posłuży nam przez długie lata. Co więcej, wszystkie modele doskonale znane są serwisantom, zatem nie doświadczymy problemów z konserwacją i serwisowaniem naszej ulubionej elektrycznej hulajnogi.

Miejskie hulajnogi elektryczne MiniMotors

To właśnie z myślą o przedzieraniu się przez zatłoczoną miejską dżunglę, powstały elektryczne hulajnogi od MiniMotors do jazdy miejskiej. Główną cechą takich e-hulajnóg jest ich niska waga i możliwość szybkiego złożenia korpusu, aby ułatwić jej transport i przechowywanie, np. pod biurkiem w czasie pracy. Inną zaletą jest szybki czas ładowania, który pozwala na doładowywanie akumulatora w każdym momencie. Idealnym reprezentantem miejskiej hulajnogi elektrycznej jest model Speedway Mini 4 Pro, który znakomicie sprawuje się w każdych warunkach miejskich. Zasięg na pełnym naładowaniu wynosi 40 km, a prędkość maksymalna 45 km/h. Za wysoki komfort jazdy odpowiadają rewelacyjne amortyzatory sprężynowe zamontowane na obu kołach.

Terenowe hulajnogi elektryczne MiniMotors

Elektryczne hulajnogi to nie tylko spokojna jazda po mieście, z punktu A do punktu B, ale również możliwość poszalenia w warunkach stricte terenowych. To idealne połączenie jazdy miejskiej z jazdą offroadową. Elektryczne hulajnogi terenowe to przede wszystkim większa moc, która może wynosić nawet 6720W, jak w przypadku modelu DUALTRON X. Tak duża moc pozwala na rozpędzenie e-hulajnogi do zawrotnej prędkości 100 km/h. W celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas szybkiej jazdy, konstrukcja hulajnogi została wzmocniona, za system hamowania odpowiadają najlepsze na rynku hydrauliczne hamulce wraz z systemami, KERS i eABS. Duża moc to również w pełni dynamiczne pokonywanie wszystkich wzniesień nawet do 35° kąta nachylenia.