Wolf Warrior - hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna Kaabo Wolf Warrior to prawdziwa gratka dla ludzi kochających adrenalinę. Model ten potrafi rozpędzić się do zawrotnej prędkości 80 km/h, a zasięg jazdy mieści się w przedziale 100-150 km, co pozwala na naprawdę długie godziny szaleństw w terenie. Model Wolf Warrior tak jak wskazuje nazwa to prawdziwy wojownik, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wzmocniona rama konstrukcji, duże i szerokie opony wraz z bieżnikiem terenowym i nowoczesne amortyzatory sprawiają, że dynamiczna jazda po najbardziej ekstremalnym podłożu, potrafi dostarczyć niezapomnianych wrażeń i przyjemnych emocji, lecz co najważniejsze komfortu jazdy. Model ten to jeden z przedstawicieli najlepszych hulajnóg elektrycznych na rynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Terenowa hulajnoga elektryczna Wolf Warrior

Po sukcesie, jaki bez wątpienia osiągnęły miejskie hulajnogi elektryczne, producenci postawili na produkcję terenowych e-hulajnóg, które spełnią wymagania najbardziej zagorzałych zwolenników sportów ekstremalnych. Nie inaczej sprawa wygląda u producenta Kaabo, który stworzył rewelacyjny model Wolf Warrior, którego popularność wzrasta każdego dnia. Ten potwór, bo tak bez wątpienia należy nazwać tę hulajnogę elektryczną, zwłaszcza, że jej prędkość maksymalna pozwala wyprzedzać samochody osoby, to prawdziwa kwintesencja pojazdu terenowego. Opony posiadają specjalny bieżnik terenowy, który charakteryzuje się znakomitą przyczepnością, obojętnie od rodzaju podłoża. Ogromna moc dwóch silników pozwala na pokonywanie wzniesień do 35° kąta nachylenia.

Wolf Warrior – elektryczna hulajnoga dla odważnych

Model Wolf Warrior jest tak potężną hulajnogą elektryczną, że prowadzenie jej wymaga odpowiednich umiejętności, dlatego też model ten nie jest przeznaczony dla wszystkich. Należy sobie wziąć pod uwagę, że moment obrotowy przekłada się na bardzo wysoką moc przyspieszenia, która bywa szczególnym wyzwaniem. Hulajnoga posiada, jednak pewne udogodnienia, które pozwalają na naukę okiełznania jej mocy, a to wszystko dzięki możliwości używania tylko jednego silnika podczas jazdy, co automatycznie generuje mniej mocy. Nie oszukujmy się jednak, że prawdziwe emocje dostarczają dwa silniki, które emitują ogromną prędkość maksymalną. Podczas jazdy modelem Wolf Warrior należy pamiętać o odpowiednim stroju, który będzie chronił nas przed obrażeniami.

Różnice między miejską, a terenową hulajnogą elektryczną

Każdy z nas lubi czasem odciąć się od zgiełku miasta, choć nie zawsze ma dobry pomysł, jak to zrobić i tutaj z pomocą przychodzą elektryczne hulajnogi terenowe, które znacząco różnią się od ich miejskich odpowiedników. Pierwsze, co rzuca się w oczy to koła e-hulajnogi, które w wersji terenowej zawsze są pompowane i często posiadają bieżnik terenowy, natomiast w miejskich modelach często możemy spotkać pełne wersje kół. Drugi element związany z zawieszeniem to rozbudowany system amortyzacji, gdzie w przypadku terenu odgrywa on kluczową rolę, gdyż musi niwelować większe nierówności podłoża. Trzecim elementem jest większa moc silnika/ów pozwalająca na pokonywanie bardziej stromych wzniesień. W porównaniu mowa o podstawowych wersjach hulajnóg elektrycznych, gdyż w tych bardziej zaawansowanych różnice są niewielkie.