Kaabo skywalker - hulajnoga elektryczna

Model Skywalker powstał z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z hulajnogą elektryczną, a niekoniecznie chcą wydawać duże pieniądze. Ta budżetowa wersja posiada wszystkie cechy swoich starszych braci i zapewnia doskonały model jazdy w warunkach miejskich. Za cenę zakupu wielokrotnie niższą od dobrego używanego samochodu, zyskujemy produkt najwyższej jakości, który dowiezie nas wszędzie tam, gdzie będziemy tego potrzebowali. Sama jazda odbywa się w komfortowych warunkach, a dynamika przyspieszenia jest na najwyższym poziomie. Dodajmy do tego nowoczesny design i uzyskamy produkt coraz częściej pożądany na wszystkich rynkach światowych. Hulajnoga elektryczna Kaabo Skywalker to doskonały i tani środek transportu.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Kaaboo Skywalker 8
  Kaaboo Skywalker 8 to idealna propozycja dla tych, którzy szukają taniej i solidnej hulajnogi uznanego producenta. Ta niewielka i lekka hulajnoga (16 kg) posiada silnik o mocy 350W, który gwarantuje prędkość maksymalną na poziomie 35 km/h.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Miejska hulajnoga elektryczna Skywalker

Z roku na roku miasta bywają coraz bardziej zatłoczone, a głównie widoczne jest to na drogach, na których jest coraz więcej samochodów, co niestety wiąże się z częstszymi korkami i opóźnieniami w podróży. Te elementy w głównej mierze przemawiają za wyborem hulajnogi elektrycznej Kaabo Skywalker, która zaoszczędzi nam czas podczas dojazdów do szkoły i pracy. Z racji niewygórowanej ceny i bardzo niskiej wagi (zaledwie 16 kg), model ten chętnie wybierany jest przez młodzież, co potwierdzają liczne ankiety. Dzięki znakomitemu systemowi składania e-hulajnogi możemy z łatwością przechowywać ją w szafce szkolnej lub w szatni, a po zajęciach razem ze znajomymi możemy pośmigać po mieście. Model Skywalker to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Młodzieżowa hulajnoga elektryczna

Jak wspomnieliśmy wcześniej model Kaabo Skywalker to idealna młodzieżowa hulajnoga elektryczna, a jednocześnie duża oszczędność dla rodziców, którzy mogą zapomnieć o biletach okresowych dla swoich dzieci i dodatkowo zapewnią im stałe przebywanie na świeżym powietrzu. Nie oszukujmy się, kto z nas będąc nastolatkiem nie chciałby pojeździć elektryczną hulajnogą? W dzisiejszych czasach sieć dróg rowerowych uległa znacznej rozbudowie, toteż droga do szkoły hulajnogą elektryczną nie dostarcza utrudnień i co więcej jest w pełni bezpieczna. Nastolatek nie tylko z chęcią będzie podróżował na zajęcia, ale również częściej będzie przebywał na powietrzu z radością korzystając z e-hulajnogi. Przed zakupem należy przygotować dziecko z zakresu bezpiecznej jazdy.

Elementy odpowiadające za nasze bezpieczeństwo

Hulajnoga elektryczna to nie tylko prędkość i komfort jazdy, ale również doskonałe systemy odpowiadające za nasze bezpieczeństwo. Są one elastyczne i w głównej mierze zależne od mocy e-hulajnogi. Dla wielu bezpieczeństwo w pojeździe to przede wszystkim hamulce, które skutecznie pozwalają zwolnić, oraz gwałtownie zahamować w każdych warunkach. Oczywiście jest w tym sporo racji, jednak w hulajnogach elektrycznych bezpieczeństwo to znacznie więcej elementów. Podstawą zarówno naszej pozycji, jaki i bezpieczeństwa jest podest hulajnogi, który zapewnia stabilną pozycję podczas jazdy i hamowania, to samo tyczy się kierownicy, która zapewnia solidny chwyt. Bezpieczeństwo to również oświetlenie, które pozwala nam na podróż po zmroku oświetlając nam drogę i doświetlając pojazd. Hamulce w elektrycznych hulajnogach wsparte są przez system eABS, którego zadaniem jest przeciwdziałaniu blokowaniu się kół podczas hamowania.