Kaabo Mantis - hulajnoga elektryczna

Modele Mantis firmy Kaabo to nowoczesne i pięknie wyglądające hulajnogi elektryczne, przeznaczone zarówno do jazdy miejskiej i terenowej. Ich nowoczesny design wyróżnia je na tle konkurencji i zdecydowanie przyciąga wzrok, a szczególnie doskonałe oświetlenie podestu. Hulajnogi elektryczne Mantis to nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim znakomite osiągi, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Możemy wybierać pośród różnych wariantów, zarówno w kwestii pojemności akumulatora, ilości i mocy silnika/ów i docelowego przeznaczenia e-hulajnogi. W zależności od wyboru możemy liczyć na zasięg wynoszący minimalnie, aż 50 km, a maksymalnie 100 km dynamicznej jazdy. Elektryczne hulajnogi Kaabo Mantis to gwarancja niezapomnianych wrażeń podczas jazdy po mieście i w terenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Miejskie hulajnogi elektryczne Mantis

Hulajnogi elektryczne głównie powstały z myślą o zastąpieniu tradycyjnych środków lokomocji, celem ochrony środowiska i rozładowania natężenia ruchu, modele Mantis idealnie wpisują się w te założenia, a nawet wychodzą krok dalej. Wszystkie dostępne wersje doskonale sprawdzają się w każdych warunkach drogowych, a dzięki zastosowaniu przednich i tylnych amortyzatorów sprężynowych nie straszne są kostki brukowe, czy wysokie krawężniki. Za wysoki komfort jazdy odpowiadają również duże 10 calowe koła, w których możemy dopasować poziom ich napompowania, według własnych preferencji, co pozwala na skuteczniejsze pokonywanie nierówności w podłożu. E-hulajnoga Kaabo Mantis to najlepszy wybór do jazdy po mieście.

Terenowe hulajnogi elektryczne Mantis

Inżynierom firmy Kaabo przyświecała myśl uniwersalności modeli Mantis tak, aby połączyć w nich najlepsze cechy miejskich i terenowych hulajnóg elektrycznych. Długie przejażdżki pośród natury to niezwykle relaksująca czynność, jednak zwykle teren, po którym podróżujemy nie jest najlepszej jakości, na szczęście dla hulajnóg elektrycznych Mantis to nie problem. Nieważne, czy jeździmy po asfalcie, kostce brukowej, szutrze, ziemi, czy trawie nasza e-hulajnoga poradzi sobie w każdych warunkach. Nie straszne nam również nawet najcięższe podjazdy, gdyż wjedziemy na każde wzniesienie, którego kąt nachylenia wynosi maksymalnie 30° i to bez utraty mocy. Modele Mantis to nie tylko spokojna jazda, ale również pełne adrenaliny dynamiczne terenowe szaleństwo, a możliwe jest to dzięki modelowi Mantis GT, którego prędkość maksymalna wynosi, aż 65 km/h.

Wybierz hulajnogę elektryczną w trosce o środowisko

Czy wiecie, że średnia emisja CO₂ waszego samochodu wynosi, aż 125 g/km? A to tylko dane jednego samochodu, a niestety liczba pojazdów spalinowych zwiększa się każdego roku, dlatego ważnym jest, aby zacząć ograniczać liczbę samochodów na naszych drogach. Rozwiązaniem może być hulajnoga elektryczna, która znacząco zaczęła podbijać rynek na całym świecie. Często wykorzystujemy samochód tylko na dojazdy do pracy lub na zakupy, gdzie pokonujemy zaledwie kilkanaście kilometrów dziennie. Hulajnogi elektryczne bez problemu poradzą sobie z takim zasięgiem i co więcej dowiozą nas na miejsce szybciej i znacznie taniej, gdyż nie wymagają ubezpieczenia, a koszt energii elektrycznej jest znacznie tańszy od paliwa i co najważniejsze taka energia nie zatruwa środowiska.