Kaabo

Marka KAABO szturmem podbiła rynek światowy swoimi rewelacyjnymi hulajnogami elektrycznymi. Nawet najwybredniejszy użytkownik znajdzie coś idealnie stworzonego pod siebie, wybierając z modeli MANTIS, SKYWALKER, czy WOLF WARRIOR. Niezwykle ważnym jest fakt, że wszystkie kraje dystrybuujące markę posiadają licencjonowane serwisy, w których doprowadzimy do porządku nawet najbardziej zniszczony i zużyty model e-hulajnogi. W tym gronie znajduje się również Polska. Co więcej, w naszym kraju marka KAABO każdego dnia zyskuje wielu zwolenników, a to wszystko dzięki produktom opartym na innowacyjności, ekologii, czy poprzez nowoczesny design.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Kaaboo Skywalker 8
  Kaaboo Skywalker 8 to idealna propozycja dla tych, którzy szukają taniej i solidnej hulajnogi uznanego producenta. Ta niewielka i lekka hulajnoga (16 kg) posiada silnik o mocy 350W, który gwarantuje prędkość maksymalną na poziomie 35 km/h.
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Kaabo Mantis
  Kaabo Mantis to idealna równowaga pomiędzy dynamiką, komfortem i zwinnością. Wyposażona w baterię o pojemności 13 Ah zapewni zasięg do 50 km na jednym ładowaniu. Silnik o mocy 800W (w momencie szczytowym 1350W)
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Kaabo Mantis
  Kaabo Mantis to idealna równowaga pomiędzy dynamiką, komfortem i zwinnością. Wyposażona w baterię o pojemności 17,4 Ah zapewni zasięg do 60 km na jednym ładowaniu. Silnik o mocy 800W (w momencie szczytowym 1350W)
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HULAJNOGI KAABO Kaabo Mantis 8 electroon.pl
  Elektryczna hulajnoga Kaabo Mantis 8 najnowsza propozycja singapurskiej firmy, która z powodzeniem podbija rynek pojazdów elektrycznych. Hulajnogę wyposażyli w dwa silniki o mocy 800W każdy.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Kaabo Mantis GT
  Kaabo Mantis GT to niesamowicie wyważona, dwu silnikowa hulajnoga zapewniająca wysoką dynamikę jazdy z zachowaną stabilnością i doskonałym komfortem. Silniki o mocy 1000W każdy zapewniają prędkość maksymalną na poziomie 65 km/h.
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Kaabo Mantis GT
  Kaabo Mantis GT to wyścigówka wśród pozostałych modeli e-hulajnóg. Dwa silniki o łącznej mocy maksymalnej 3600W pozwalają rozpędzić się do 65 km/h.Tak dużą prędkość możemy osiągnąć dzięki baterii litowo-jonowej o pojemności 24.5 Ah.
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Kaabo Wolf Warrior
  Wolf Warrior 11 to jedyna taka hulajnoga do jazdy offroadowej. Dwa silniki osiągające wspólnie maksymalnie moc 5400W pozwalają na osiągnięcie oszałamiającej prędkości maksymalnej wynoszącej 80 km/h.
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Kaabo Wolf Warrior 60V35Ah
  Promocja
  Wolf Warrior 11+ to jedyna świecie hulajnoga do jazdy offroadowej. E-hulajnoga sprosta wszystkim wyzwaniom w szaleństwach terenowych. Dużo moc płynąca z dwóch silników bezszczotkowych dochodząca w momencie szczytowym do 5400W
  Dostępność:
  Na zamówienie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Różnorodność marki KAABO

Potrzebujesz solidnej miejskiej e-hulajnogi, a może chcesz poszaleć po dzikich terenach? A co powiesz na połączenie tych dwóch stylów jazdy zamkniętych w jednej elektrycznej hulajnodze? Nie ma problemu, ponieważ firma KAABO posiada w swojej ofercie hulajnogi elektryczne przystosowane do każdego stylu jazdy. Co najważniejsze wszystko zostało zamknięte w pięknej bryle, gdzie całość cechuje się niebywałą wytrzymałością, a wszelkie elementy konstrukcji są ze sobą idealnie połączone. Kupując elektryczną hulajnogę firmy KAABO zyskujemy gwarancję najwyższej jakości, wytrzymałości i niebywałych osiągów, rzadko spotykanych u konkurencji, a to wszystko w niskiej cenie.

Miejskie hulajnogi elektryczne KAABO

Na rynku dostępnych jest wiele modeli e-hulajnóg, niestety, jeśli szukamy budżetowej wersji elektrycznego jednośladu, już tak wesoło nie jest. Oczywiście możemy znaleźć tanie produkty, lecz niestety w większości niska cena odpowiada niskiej jakości wykonania. Na szczęście hulajnoga elektryczna KAABO SKYWALKER to najwyższa jakość w połączeniu z niską ceną. I ten właśnie cel przyświeca firmie. Za nieduże pieniądze na wyposażeniu znajdziemy technologie oparte na systemach KERS i eABS, prędkość maksymalna wynosi 35 km/h, a baterię naładujemy w mniej, niż 4 godziny. Co więcej podczas podróży mieście możemy cieszyć się stabilną pozycją, doskonałym zawieszeniem, co przekłada się na najwyższy komfort podczas jazdy.

Terenowe hulajnogi elektryczne KAABO

Jeżeli jesteś maniakiem adrenaliny lub po prostu lubisz przebywać wśród natury, to terenowa hulajnoga elektryczna jest dla Ciebie. W ciągu tygodnia e-hulajnoga może służyć Ci, jako idealny środek transportu czy to do pracy, czy do szkoły, zaś weekendami poszalejesz na niej w terenie. I tu słowo „poszaleć” nie jest użyte przypadkowo, albowiem elektryczne hulajnogi terenowe marki KAABO to prawdziwe demony prędkości, dzięki, którym doświadczysz wspaniałych przeżyć podczas przejażdżki. Najczęściej kupowanym modelem jest WOLF WARRIOR, którego dwa silniki są w stanie rozpędzić do zawrotnej prędkości 80 km/h, a jego zasięg to rekordowe 150 km. Za nasze bezpieczeństwo odpowiadają znakomite tarczowe hamulce hydrauliczne wsparte systemem eABS.