Hulajnogi elektryczne

Hulajnogi elektryczne to niezwykły produkt podbijający cały świat. W dobie dbania o ekologię elektryczne hulajnogi doskonale wpisują się w ten trend. Pierwsze e-hulajnogi powstały z myślą rozwiązania zatłoczonych ulic w dużych aglomeracjach. Oczywiście ten problem również rozwiązują rowery, jednak dojeżdżając do pracy, bądź szkoły chcemy uniknąć spocenia i zmęczenia. Hulajnogę łatwo naładujemy w domu, a jej zasięg w zależności może osiągać nawet 100 km. Dzięki systemowi składania szybko zmniejszymy jej rozmiary i z łatwością przechowamy. Elektryczne hulajnogi zostały wyposażone w wysokiej klasy hamulce, a za przyjemność jazdy dba doskonałe zawieszenie.

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

 • Kaaboo Skywalker 8
  Kaaboo Skywalker 8 to idealna propozycja dla tych, którzy szukają taniej i solidnej hulajnogi uznanego producenta. Ta niewielka i lekka hulajnoga (16 kg) posiada silnik o mocy 350W, który gwarantuje prędkość maksymalną na poziomie 35 km/h.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Techlife X5
  Techlife X5 to doskonały balans pomiędzy dużą mocą, wytrzymałością i jakością, a niską ceną. Hulajnoga rozpędza się do prędkości 35 km/h, dzięki zastosowaniu dynamicznego silnika o mocy 350W. Zasięg 40 km na pełnym naładowaniu.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Techlife X5S to ulepszona wersja Techlife X5. Silnik elektryczny o mocy 550W zapewni przemieszczanie się z prędkością maksymalną na poziomie 35km/h. Jeszcze wydajniejszy akumulator to zasięg do 50km na jednym naładowaniu.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Speedway Mini 4 PRO
  Speedway Mini4 Pro to idealny wybór dla wszystkich ceniących sobie wysoki komfort jazdy. Za dynamikę podróży odpowiada rewelacyjna bateria o pojemności 13 Ah, która pozwala na jednym ładowaniu pokonanie do 40 km.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Techlife X6
  Techlife X6 z silnikiem o mocy nominalnej 600W pozwala rozpędzić się do prędkości 40 km/h i pokonać wszelkie wzniesienia do 15° kąta nachylenia. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 13 Ah zapewnia zasięg do 45 km na pełnym naładowaniu.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HULAJNOGI ELEKTRYCZNE Speedway Leger
  Speedway Leger nowość od firmy minimotors, posiada 8,5 calowe opony pneumatyczne zapewniające miękką jazdę, akumulator o pojemności 15,6Ah zapewniający zasięg do 50km.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Vsett 8 to świetna alternatywa dla dynamicznego i komfortowego poruszania się po mieście. Silnik elektryczny o szczytowej mocy 800W pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 40 km/h. Pojemny akumulator o pojemności 15.6Ah zapewnia przejechanie dystansu 50km na jednym ładowaniu.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Speedway Mini 4 PRO
  Promocja
  Speedway Mini4 Pro to idealny wybór dla wszystkich ceniących sobie wysoki komfort jazdy. Za dynamikę podróży odpowiada rewelacyjna bateria o pojemności 16 Ah, która pozwala na jednym ładowaniu pokonanie do 50 km.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Kaabo Mantis
  Kaabo Mantis to idealna równowaga pomiędzy dynamiką, komfortem i zwinnością. Wyposażona w baterię o pojemności 13 Ah zapewni zasięg do 50 km na jednym ładowaniu. Silnik o mocy 800W (w momencie szczytowym 1350W)
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HULAJNOGI ELEKTRYCZNE Dualtron Mini
  Dualtron Mini z pewnością ma dużą moc w stosunku do swoich rozmiarów. Hulajnoga została wyposażona w najnowsze ogniwa wysokoprądowe firmy LG MJ1 o napięciu baterii 52V i pojemności 13Ah.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HULAJNOGI KAABO Kaabo Mantis 8 electroon.pl
  Elektryczna hulajnoga Kaabo Mantis 8 najnowsza propozycja singapurskiej firmy, która z powodzeniem podbija rynek pojazdów elektrycznych.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • HULAJNOGI KAABO Kaabo Mantis 8 electroon.pl
  Mantis 8 UP wyposażyli w akumulator 48V 18,2Ah, takie połączenie zapewnia nam zasięg do 60km. Znakomita amortyzacja, dwa silniki o łącznej mocy 1000W pozwalający na rozpędzenie się aż do 55km/h.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

Hulajnogi elektryczne w walce z globalnym ociepleniem

W grudniu 2019 roku emisja gazów cieplarnianych na świecie osiągnęła rekordowy wynik i wyniosła, aż 36,8 miliarda ton, co w porównaniu do pierwszego takiego badania z 1990 roku, notuje 60% wzrost. Duża ilość CO₂ uwalniana do atmosfery to efekt spalin samochodowych. Z roku na rok przybywa populacji na całym świecie, co wiąże się ze wzrostem ilości pojazdów spalinowych, oczywiście firmy coraz częściej wypuszczają na rynek pojazdy z napędem elektrycznym, jednak dla większości są to niedostępne finansowo produkty, a i baza stacji ładowania dopiero raczkuje. Azja chcąc ograniczyć emisję gazów postawiła na hulajnogi elektryczne, które szturmem podbiły rynek, zwłaszcza w dużych aglomeracjach. Elektryczne hulajnogi podbijają coraz więcej państw i tym samym przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO₂, stając się produktami proekologicznymi.

Jak dobrać hulajnogę elektryczną?

Przed wyborem swojej pierwszej hulajnogi elektrycznej należy dokładnie określić swoje zapotrzebowania. Musimy wiedzieć jak często chcemy nią podróżować, ile kilometrów dziennie chcemy przejechać i po jakiego rodzaju podłożu będziemy jeździć? Do tych danych musimy dołożyć swoją wagę i wzrost, gdyż każdy model e-hulajnogi posiada różne wytyczne i rozmiary. Kiedy już określimy pierwsze informacje, ważnym elementem pozostaje kwestia siły przyspieszenia, prędkości maksymalnej, układu hamulcowego i zawieszenia. Hulajnogi elektryczne różnią się pod tymi wszystkimi względami, dlatego ważnym jest, aby dokładnie określić swoje wymagania, tak aby w pełni cieszyć się z jazdy. Oczywiście nasz zespół odpowie na wszystkie pytania i z przyjemnością pomoże w wyborze swojej wymarzonej hulajnogi elektrycznej.

Technologiczne nowinki w hulajnogach elektrycznych

Elektryczne hulajnogi mimo swojej prostej konstrukcji zawierają w sobie szereg udoskonaleń technologicznych, które znacząco wpływają na model jazdy. Jednym z najważniejszych jest system KERS (z ang. kinetic energy recovery system), czyli system odzyskiwania energii powstającej podczas procesu hamowania. Technologia ta używana jest od 2009 roku w bolidach Formuły 1, a obecnie coraz częściej spotykana w samochodach osobowych. Mówiąc o nowinkach należy również wspomnieć o podeście hulajnogi elektrycznej, który nie tylko za zadanie ma zapewnienie stabilnej pozycji podczas jazdy, ale również niwelowanie nierówności podczas jazdy współpracując przy tym z nowoczesnymi amortyzatorami. eABS to technologia dbające o nasze bezpieczeństwo, zapobiegająca blokowaniu się kół podczas hamowania, zarówno na suchej i mokrej nawierzchni.