Tarczowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Przemierzaj miasto w swoim stylu. Elektryczna hulajnoga Vsett 9 to pojazd miejski zapewniający wysoki komfort podczas podróży. Silnik o mocy 900W pozwala osiągnąć prędkość maksymalną na poziomie 45 km/h. Solidne 8,5-calowe koła oraz amortyzacja sprężynowa sprawi, że jazda po nierównościach będzie tak samo przyjemna, jak po gładkim asfalcie.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Vsett 9+ to młodszy brat modelu Vsett 9 gwarantujący jeszcze większą moc i jeszcze większy zasięg. Pojazd wyposażono w dwa elektryczne silniki generujące łączną moc 1700W, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 50 km/h. Wydajna bateria SAMSUNG o pojemności 21Ah zapewnia zasięg do 70km na jednym ładowaniu.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Elektryczna hulajnoga Vsett 11+ to sprzęt, który z pewnością zapewni ekstremalne przeżycia, dodatkowo spełniając najbardziej wygórowane oczekiwania. Dwa potężne silniki o łącznej mocy 6000W pozwalają rozwinąć prędkość maksymalną na poziomie 85km/h. Bardzo wydajny akumulator wystarczy na dystans 150km i to na jednym ładowaniu.
  Dostępność:
  Brak w magazynie
  Zobacz więcej

    Porównaj