Przejdź do treści

Cobi.Bike – Połącz rower ze swoim cyfrowym światem

COBI.Bike łączy Twój smartfon z Twoim elektrycznym rowerem, oferując szereg inteligentnych funkcji wspomagających. Dla większego bezpieczeństwa, komfortu i zabawy!

Inteligentny kokpit z Cobi.Bike

System COBI.Bike może zmienić Twój eBike w w pełni połączony, inteligentny rower: Kontroluj bezpiecznie swoje aplikacje z kierownicy za pomocą kciuka – od nawigacji po śledzenie kondycji, strumieniowanie muzyki i wykonywanie połączeń za pomocą słuchawek Bluetooth. Regularne aktualizacje oprogramowania i nowe funkcje zapewniają stałą aktualizację systemu, na przykład po zmianie smartfona. Bosch i COBI.Bike wprowadzają nowy wymiar do jazdy na rowerze.

Łatwy montaż – Plug & Play

COBI.Bike można łatwo przymocować do uchwytu na komputer pokładowy. W razie potrzeby możesz w każdej chwili zamienić go na komputer pokładowy Intuvia. Możesz sterować swoim eBike w zwykły sposób, korzystając z istniejącej jednostki sterującej Bosch.

Inteligentne funkcje

  1. Uchwyt do ładowania – Zintegrowana stacja ładująca i jednostka sterująca
  2. Aplikacja na smartfona – Czytelny i w 100% zoptymalizowany do użytku przez rowerzystów
  3. Nawigacja i pogoda – Nawigacja rowerowa z głosem wskazówki i raporty pogodowe
  4. Automatyczny system oświetlenia – Zautomatyzowane przednie i bezprzewodowe tylne światła
  5. Bezpieczeństwo 360º – Funkcja alarmu, dzwonek cyfrowy

Przejrzysty przegląd przez cały czas

Aplikacja Cobi.bike o prostym designie wyświetla wszystkie ważne informacje w jasny i zwięzły sposób podczas jazdy na rowerze: m.in. prędkość, dystans, wysokość, pogoda lub dane o kondycji i wydajności. Dynamiczny wskaźnik wydajności pokazuje, ile mocy produkujesz.

Łatwa nawigacja

Manipulator roweru elektrycznego zapewnia kontrolę nad wszystkimi funkcjami przez cały czas: obrotowe menu nawigacyjne zapewnia intuicyjny i natychmiastowy dostęp do głównych funkcji COBI.Bike – dla jeszcze większej zabawy i bezpieczeństwa na rowerze.

Bezpośrednie odtwarzanie ulubionej muzyki

COBI.Bike ma przyjazną dla użytkownika kontrolę dźwięku: za pomocą manipulatora eBike możesz wybrać to, co chcesz słyszeć podczas jazdy. Od Spotify i audiobooków po podcasty. Pilot eBike umożliwia rozpoczynanie, wstrzymywanie lub pomijanie utworów bezpośrednio z kierownicy.

Wykonywanie i odbieranie połączeń

Chcesz szybko zadzwonić do kogoś? Nie ma problemu! Za pomocą manipulatora możesz łatwo wybrać kontakty z listy kontaktów na smartfonie. Oczywiście możesz również odbierać połączenia, naciskając przycisk na pilocie pilocie.

Skuteczny i zdrowy trening

COBI.Bike zapewnia stałą informację zwrotną na temat poziomu Twojej sprawności: czujniki Bluetooth umożliwiają wyświetlanie danych w czasie rzeczywistym, takich jak rytm, prędkość, tętno, wysokość, moc lub zużycie kalorii – lub odczytywanie ich za pomocą głosu. Apple Health, Google Fit, Strava i komoot mogą być używane do automatycznego zapisywania podróży.

Zobacz także