Przejdź do treści

BOSCH eBike Lock – Elektryczna blokada roweru

Bosch Ebike Lock – idealne uzupełnienie zamka mechanicznego

Zaparkuj swój rower elektryczny gdzie tylko chcesz! Ciesz się bezproblemowym przestojem! Silniki elektryczne Boscha trzeciej oraz czwartej generacji z wyświetlaczami KIOX oraz z odnowionym wyświetlaczem NYON może uruchomić blokadę „Bosch eBike Lock”, umożliwia ona CAŁKOWICIE wyłączenie wspomagania silnika poprzez wyjęcie wyświetlacza. Dopiero wsadzenie tego samego wyświetlacza powoduje ponowne automatyczne odblokowanie blokady.

Sygnały dźwiękowe

Nie można pominąć: podobnie jak w przypadku centralnego zamka w samochodzie, sygnał dźwiękowy informuje, czy zamek został włączony, czy wyłączony. W aplikacji można włączać i wyłączać sygnały dźwiękowe.

Właściwy wyświetlacz KIOX, NYON

Blokada silnika: „Lock” jest już dostępny z podłączonym wyświetlaczem Kiox, a od roku modelowego 2021 także z nowym Nyonem. Ebike można odblokować tylko za pomocą tego samego komputera pokładowego, na którym funkcja „Zablokuj” została pierwotnie skonfigurowana za pośrednictwem aplikacji.

Utrudnia odsprzedaż

Odstraszacz: jeśli „Blokada” jest aktywna, nie można już jeździć ze wspomaganiem silnika. To sprawia, że eBike jest mniej atrakcyjny dla złodziei: nie będą mogli cieszyć się nim dla siebie ani łatwo sprzedać go komuś innemu.

 

Funkcja premium Lock ebike w połączeniu z Kiox i nowym Nyonem (od roku modelowego 2021) jest kompatybilna z napędami Bosch Active Line i Active Line Plus od roku modelowego 2018 oraz z Performance Line, Cargo Line, Performance Line Speed i Performance Line CX począwszy od roku modelowego 2020.

Aplikacja na Google Play

Aplikacja na App Store

 

 

Zobacz także